Tłumiki hałasu w energetyce

Wyceny tłumików

Decydując się na montaż tłumika hałasu pary wodnej lub sprzężonego powietrza, nasi klienci poszukują rozwiązań skutecznych. Oczywistym jest jednak, że nie chcą przepłacać, a jednocześnie chcą mieć pewność, że tłumik, jaki zainstalują w swojej firmie, będzie idealnie dopasowanym rozwiązaniem. Dlatego też jedną z usług jakie oferujemy jest profesjonalna wycena tłumików wykonywana przez doświadczonych pracowników naszej firmy.


Dbając o zadowolenie naszych klientów troszczymy się o to, by wycena była nie tylko rzetelna, ale również dokonywana szybko i sprawnie. Chętnie odpowiadamy na wszystkie dodatkowe pytania oraz udzielamy kompleksowych informacji. Zależy nam bowiem na tym, by nasi klienci byli maksymalnie zadowoleni z naszych usług oraz mogli wybrać najlepsze, najbardziej dopasowane tłumiki.

Czym kierować się przy wycenie tłumików

Przy wycenianiu tłumików hałasu dla zakładów energetycznych należy wziąć pod uwagę szereg czynników, które mogą mieć wpływ na koszt tłumika. Są to między innymi: godzinowy przepływ, temperatura, ciśnienie czynnika, a także średnica rury wylotowej. Przydatne są również informacje dotyczące sposobu zabudowy rury - może mieć to bowiem znaczący wpływ na koszt tłumika.


Dlatego też klienci, którzy są zainteresowani wyceną tłumika, powinni przedstawić powyższe informacje. Pozwoli to specjalistom pracującym w naszej firmie dokonać wyboru najbardziej skutecznego rozwiązania oraz ocenić koszt zakupu urządzenia. Wraz z wyceną oferujemy kompletne informacje o produkcie oraz jego parametrach. Wycen tłumików dokonujemy szybko i sprawnie.


Przepływ czynnika Do 200 ton/h
Ciśnienie czynnika Do 10 hPa
Temperatura czynnika Do 550 °C
Średnica rury wylotowej Do 500 mmC
Waga Zależna od indywidualnych parametrów pracy tłumika
Wytłumienie hałasu Zgodnie z normą prawną

W-EN-GA
Telefon: +48 509 455 562
Telefon: +48 510 168 581
T. Stacjonarny: +48 (33) 842 48 54
Email: wenga1@interia.pl
Adres: ul. Sadowa 9
32-600 Oświęcim
Tłumiki hałasu