Tłumiki hałasu w energetyce

Tłumiki hałasu wydmuchu pary

Klientom z branży energetycznej i komunalnej dedykujemy kompleksowe usługi związane z projektowaniem, produkcją i instalacją tłumików wydmuchu pary wodnej. Proponowane przez nas tłumiki wylotu pary, znajdują zastosowanie we wszystkich instalacjach, z których wydobywa się para wodna pod wysokim ciśnieniem.

Rozprężeniu pary wodnej na wylocie z instalacji towarzyszy nagły i wysoki wzrost hałasu. Jest to uciążliwe, a nawet niebezpieczne, zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska. By uchronić się przed negatywnym skutkiem, stosuje się powszechnie tłumiki wydmuchu pary.

Podział tłumików od przeznaczenia

Tłumiki hałasu wydmuchu pary mają na celu obniżenie hałasu towarzyszącego wylotowi pary. Zaawansowane konstrukcyjnie i technologicznie tłumiki, skutecznie redukują hałas. Jednocześnie gwarantują komfort i bezpieczeństwo w środowisku pracy.

W zależności od przeznaczenia tłumików wydmuchu pary, możemy wyróżnić tłumiki zlokalizowane za zaworami bezpieczeństwa, za zaworami rozruchowymi oraz za zaworami regulacyjnymi. Dla każdego produkowanego tłumika wydmuchu pary, wykonujemy niezbędne obliczenia i przygotowujemy indywidualny projekt o odpowiednich parametrach technicznych.

Zachęcamy do  sprawdzenia i skorzystania naszej usługi wyceny tłumników
Tłumik hałasu dla przepływu 100 ton/h pary wodnej Tłumik hałasu pary wodnej
W-EN-GA
Telefon: +48 509 455 562
Telefon: +48 510 168 581
T. Stacjonarny: +48 (33) 842 48 54
Email: wenga1@interia.pl
Adres: ul. Sadowa 9
32-600 Oświęcim
Tłumiki hałasu